Osam golova, crveni karton i nevjerovatni preokreti na meču Villareala i Barcelone

Nevjerovatan meč u 30. kolu La Lige odigrali su Villareal i Barcelona, a meč je završen rezultatom 4:4.

Vodila je Barcelona 0:2 golovima Malcolma u 12. i Coutinha u 16. minuti, no Villareal je uspio preokrenuti meč na 3:2. Chukwueze u 23. smanjuje na 2:1, a poravnanje Žutoj podmornici donosi Ekambi golom u 50. minuti. Vodstvo domaćim kreira Iborra golom u 62. minuti.

Igrala se 80. minuta kada je Bacca pogodio za 4:2 i činilo se da slijedi vleiko slavlje domaćih navijača.

Onda drama u završnici. Alvaro u 86. dobija crveni karton nakon drugog žutog, da bi messi u 90. iz slobodnjaka smanjio an 4:3, a bod Barceloni donosi Suarez u ttrećoj minuti sudijske nadoknade, tačnije u posljendjim sekundama utakmice.