Arsenal pregazio Standard: Kolašinac cijeli susret odgledao sa klupe, a Cimirotu svih 90 minuta

Odigrano 12 utakmica drugog kola grupne faze Evropa lige

U okviru drugog kola grupne faze Evropa lige Arsenal je na Emiratesu ugostio ekipu Standard Liegea. Konačan rezultat utakmice glasio je 4:0.

Topnici su u prednost došli već u trinaestoj minuti utakmice, kada je mrežu gostiju pogodio Martinelli. Samo tri minute kasnije isti fudbaler je udvostručio prednost domaćina i postavio rezultat na 2:2.

Šest minuta je bilo potrebno da Arsenal dođe i do trećeg gola, a ovoga puta strijelac gola bio je Joseph Willock u 22. minuti utakmice. Do kraja prvog poluvremena nije više bilo pogodaka.

U nastavku susreta viđen je jedan pogodak. Igrao se 57. minut utakmice, kada je Dani Ceballos pogodio mrežu za konačanih 4:0.

U redovima Arsenala ovaj meč sa klupe je odgledao Sead Kolašinac, dok je svih 90 minuta igre u gostujućoj ekipi zabilježio reprezentativac BiH, Gojko Cimirot - piše Sport1.