Ashley Young promašio nemoguće i zamalo skupo koštao Inter

Y
Utakmica Borussije Mönchegladbach i Intera bila je prava drama u pretposljednjem kolu skupine B.

Interu je igrala samo pobjeda jer bi svaki drugi rezultat eliminirao bi ih ne samo iz Lige prvaka nego i općenito iz Europe.

Nijemcima bi bod gotovo osigurao prolaz uoči zadnjeg kola.

Činilo se da je talijanska ekipa odradila posao kada je povela 3:1, ali tada je počela drama.

Allasane Plea je u 75., samo dvije minute nakon gola za Romelua Lukakua, smanjio na 3:2. Nema veze, vjerojatno je pomislio Antonio Conte kada je vidio kako njegovi puleni ulaze u šesnaesterac u matnoj situaciji samo minutu kasnije, piše gol.dnevnik.hr.

Lopta je došla do Ashleyja Younga, koji je bio potpuno sam možda metar od gola. Međutim, nije uspio ugurati loptu u mrežu.

Promašaj je mogao jako skupo stajati Inter. Plea je u 84. minuti pogodio za 3:3, ali, srećom po Talijane, Breel Embolo, koji je ispred gola zasmetao Handanoviću, bio je u ofsajdu nekoliko centimetara.

Tako se Inter ipak nekako spasio, kao i Young, koji je izbjegao etiketu tragičara i čovjeka koji je sve mogao riješiti svojim golom.