Atletico Madrid sinoć opet kiksao, očekuje nas žestoka borba za titulu prvaka Španije

Atletico
Ekipa Atletico Madrida remizirala je protiv Betisa u meču 30. kola španske La Lige rezultatom 1:1 i nakon ovog meča nema sumnje da će se u Španiji do posljednjeg kola voditi velika bitka za titulu prvaka.

Jorgandžije su sjajno otvorile meč i već u petoj minuti nakon greške u odbrani Betisa Carrasco je pogodio za 1:0, no slavlje gostiju trajalo je samo 15 minuta jer je Betis veoma brzo stigao do poravnanja.

Strijelac gola bio je Tello i to nakon asistencije Morena, a to je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je Betis imao dvije odlične šanse u 74. i 76. minuti preko Garcije i Leyva, rezultat se nije promijenio, a najbolju šansu za Atletico Madrid imao je Correa u 91. minuti kada je njegov udarac odbranio golman Bravo.

Iako je remizirao s Betisom, Atletico Madrid ostaje lider La Lige sa 67 osvojenih bodova, jedan više od Reala i dva više od Barcelone.

Betis - Atletico Madrid 1:1 (Carrasco 5', Tello 20')