Bayern se ponovo 'okliznuo' u Bundesligi

Bayern
Minhenski Bayern osvojio je danas samo bod na gostovanju kod Hoffenheima. Susret je završen rezultatom 1:1.

Hoffenheim je prvi stigao do vodstva u ovom susretu. Igrala se 32. minuta kada je Baumgartner pogodio za prednost od 1:0.

Bayern je izjednačio u finišu prvog dijela. Igrao se treći minut nadoknade kada Robert Lewandowski zabija za 1:1.

Nastavak meča donosi šanse s obje strane. Bayern je naravno dominirao posjedom, imao je nekoliko ozbiljnih šansi, ali do kraja je ostalo 1:1.

Mnogo uzbuđenje donio je duel Freiburga i Wolfsburga, a domaći tim je na kraju slavio pobjedu rezultatom 3:2.

Grifo je zabio dva gola u prvom dijelu za prednost na poluvremenu od 2:0, ali je Wolfsburg preko Krusea i Arnolda uspio da dođe do 2:2. Ipak, u 87. minuti Schlotterbeck zabija za pobjedu domaćeg tima od 3:2.

Bh. fudbaler Ermedin Demirović odigrao je 85. minuta ovog meča.

Union Berlin i Suttgart remizirali su 1:1.

Domaći su vodili od 41. minute golom Awoniyija, da bi gosti u 90. golom Kalajdžića došli do 1:1.