Benjamin Čičkušić zabio Izviđaču 16 golova, na poluvremenu saznao da je postao otac

hhlihkh
U grotlu maglajske dvorane, pred blizu 1000 navijača rukometna ekipa Maglaja savladala je "Izviđač" iz Ljubuškog 33:30, poluvrijeme 17:17. Domaći su prelomili susret osam minuta prije kraja kada su se odvojili na dva razlike i prednost sačuvali do kraja.

U redovima Romantičara ponovno je bio najučinkovitiji Benjamin Čičkušić sa 16 golova, dok su Edo Mehinagić i Eldar Memišević postigli po pet. Kenan Mutapčić imao je osam obrana te jedan sedmerac. Kod gostiju iz Ljubuškog, Milan Vukšić je postigao sedam, a Duje Maretić šest golova. Matej Mandić imao je osam uspješnih obrana od kojih dva sedmerca.

Na poluvremenu susreta Benjamin Čičkušić saznao je da je dobio sina, pa je u Maglaju bilo dvostruko slavlje.

- Prvo poluvrijeme sam bio u nekom iščekivanju, a na pauzi je u svlačionicu došla moja mama sa sinom Džanom i priopćila radosnu vijest. U trenutku sam zaboravio i na utakmicu i Izviđač, sve je nekako palo u drugi plan. Ali, brzo se opet moralo na teren - rekao je Čičkušić za Avaz.