Bh. reprezentativci donijeli pobjedu turskom timu

.
U devetoj minuti Amir Hadžiahmetović je postigao prelijep gol za vodstvo Konjaspora 1:0

Bh. reprezentativci koji igraju u turskom Konjasporu, Amir Hadžiahmetović i Amar Rahmanović, tresli su protivničku mrežu u prijateljskoj utakmici protiv Erzuruma, protiv kojeg je tim naših fudbalera slavio pobjedu 2:0.

U devetoj minuti Hadžiahmetović je postigao prelijep gol za 1:0, da bi bivši igrač Sarajeva, Rahmanović, desetak minuta kasnije povisio na, ispostavit će se, presudnih 2:0.

Treba spomenuti da je na golu pobjedničkog sastava bio naš reprezentativac Ibrahim Šehić.

Pogledajte projektil Hadžiahmetovića protiv kojeg protivnički golman nije mogao ništa.