BiH je razbila i Crnu Goru i otišla na Evropsko prvenstvo u rukometu

c

BiH je razbila Crnu Goru i osigurala odlazak na Evropsko prvenstvo. Bilo je raznih kombinacija tokom utakmice, ali su naši na kraju slavili.

Kakva odbrana Burića, sjajna klasa je naš golman.

Novi pogodak rukometaša BiH s krila, ovaj put Perić je strijelac. Rezultat je 25:21 za naš tim.

55' - Mehmedćehajić postiže novi pogodak s krila. BiH je blizu pobjede, imamo četiri gola prednosti.

52' - Perić postiže novi pogodak i sada smo blizu pobjede i direktnog plasmana na Evropsko prvenstvo! Burić upisuje u međuvremenu osmi pogodak.

49' - Kakva igra naše reprezentacije! Perić postiže novi gol, ali Radović smanjuje na 22:19.

48' - Sada je plus tri za BiH. Vukšić je postigao svoj prvi gol nakon odlične akcije našeg tima.

45' - S igračem manje Herceg pogađa svoj sedmi pogodak i ponovo imamo dva gola prednosti - 20:18.

43' - Raspala se ponovo naša odbrana, a ovaj put je strijelac bio Kaluđerović. Nakon toga je Burić upisao već šestu odbranu, a na gol je stao na poluvremenu.

41' - Lazović postiže svoj drugi gol. Lopta je prošla blizu glave Burića, ali sudije nisu reagovale. Sada je 19:17 za BiH.

40' - Nekoliko minuta zatišja. Burić je zaključao naš gol sa četiri odbrane, a uspješni smo i u napadu gdje Muhović pogađa nakon dodavanja Panića. Ponovo imamo plus tri.

36' - Vujović ponovo postiže pogodak s krila. Napokon Crna Gora dolazi do gola. Brzo i Čavor postiže gol. Mali pad u igri našeg tima.

35' - Odlična tranzicija našeg tima nakon odbrane Burića, a Davidović postiže pogodak za najveću prednost našeg tima.

34' - Herceg postiže svoj šesti pogodak. Isto koliko je postigao i Panić. BiH sada ima plus tri.

33' - Panić uz malo sreće postiže novi pogodak iz sedmerca za 16:14.

31' - Herceg pogađa za dva gola prednosti. Njegov peti gol. Ipak, odmah Vujović vraća na plus jedan. Vrijedi istaći da je u našem timu u drugom poluvremenu ušao golman i najbolji rukometaš Benjamin Burić.

31' - Počelo je drugo poluvrijeme!

Ovako je tekao tok drugog poluvremena jedne od najboljih utakmica naših Zmajeva.