Čataković postigao novi pogodak u dresu Trencina

catakovic
Nekadašnji napadač FK Sarajevo ponovo pogodio

U okviru 19. kola slovačkog prvenstva Trencin je odigrao neriješeno protiv Dunajske Strede. Konačan rezultat utakmice glasio je 3:3.

Trenčin je prvi pove u 26. minuti susreta, a strijelac pogotka bio je Kadak. Samo tri minute kasnije Demitra je udvostručio prednost domaćina.

Ipak, u nastavku utakmice gosti su uspjeli doći do izjednačenja, a strijelci su bili Nicolaescu i Kalmar u 56. odnosno 61. minuti utakmice.

Igrala se 70. minuta utakmice kada je Trenčin došao u novu prednost od 3:2, a ovoga puta strijelac pogotka bio je Hamza Čataković. Nekadašnji mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine i napadač FK Sarajevo je tako stigao do šestog pogotka ove sezone.

Konačnih 3:3 stiglo je u sudijskoj nadoknadi, kada je sa bijele tačke za Stredu bio siguran Ramirez.