Cazin: Održana utakmica između OŽRK Krajina i ŽRK Lokomotiva

Hhh

OŽRK Krajina je u subotu odigrala na svom terenu utakmicu sa Žrk Lokomotivom.

Utakmica je od samog početka bila jako neizvjesna, gošće su otišle na poluvrijeme sa golom prednosti 17:18.

Naše igračice su početkom drugog poluvremena došle do 4 gola prednosti, gdje su pokazale odličnu igru. Tako da gostujuća ekipa nije došla do izjednačenja.
Na kraju utakmice rezultat je glasio 34:33, nije rezultat koji se očekivao, ali pobjeda je pobjeda.
Naravno i ovaj put najefikasnija igračica je bila Sanja Pajić sa 12 postignutih pogodaka.

Slijedila ju je Amina Kovačević sa 7 postignutih pogodaka, Alma Puškar sa 6, Erna Pajić sa 5, Esmina Jonuzović sa 3, Eurolinda Gjibexhi sa 1 i Ilda Kurtagić sa 1 postignuti pogodak.

Također na golu je bila jako dobra Nejra Durić sa dva odbranjena sedmerca, te Lejla Mustedanagić sa jednim odbranjenim sedmercem. Naredna dva kola ekipa će biti gost, sljedeći vikend u Gornjem Vakufu gdje ih očekuje ekipa Sloge.