Članovi kluba borilačkih vještina Kurto iz Bihaća osvojili dvadeset medalja na turniru u Hrvatskoj

U subotu, 28.9.2019.godine održan je 8. Međunarodni turnir u kickboxingu "Slunj Open" na kojem je učešće uzelo preko 300 takmičara iz 39 klubova i 4 države.

Na pomenutom turniru nastupili su i članovi kluba "KURTO" iz Bihaća koji su u svoj grad donijeli fantastične rezultate. Borci ovog kluba su osvojili dvadeset medalja od čega je šest zlatnih, osam srebrenih i šest brončanih. Također, osvojena su i dva pehara za najbolje borce u svojim disciplinama, te dva pehara za najbolji klub u dvije discipline.

Ena Forić sK kl -46kg.

Pehar za najbolju stariju kadetkinju u LC zasluženo je dobila Jasna Topić, a pehar za najboljeg starijeg kadeta u disciplini KL uzeo je Sandi Skalić. Klub je dobio i dva pehara kao najbolji u disciplinama KL i LC. Na bodovnoj listi od 39 klubova zauzeli smo visoko 3.mjesto i još jednom dokazali da nam je mjesto među najboljima, objavili su članovi ovog kluba, prenosi USKinfo