Cristaino Ronaldo kaznio kiks Vladimira Stojkovića (VIDEO)

ć

Al Nassr se plasirao u četvrtfinale Lige šampiona Azije poslije još jedne pobjede nad ekipom Al Feihe. U prvom meču bilo je 1:0, večeras 2:0 za tim Cristiana Ronalda. Upravo je slavni Portugalac postigao drugi gol u 86. minutu i to poslije greške Vladimira Stojkovića.

Ovo svakako nije bilo veče srpskog golmana pošto je prvi gol primio kroz noge. Jedino što za razliku od drugog pogotka, za taj vodeći nije bio kriv. Strijelac je bio Otavio u 17. minutu.

Al Nassr je potvrdio sjajnu formu, zabilježio je osmu uzastopnu pobjedu u svim takmičenjima i zasluženo se plasirao u četvrtfinale.

Al Feiha, tim trenera Vuka Rašovića i Vladimira Stojkovića, završio je takmičenje pošto je doživio osmi poraz u posljednjih 11 utakmica.