Dinamo i Ferencvaroš ostvarili bitne pobjede, Ćiviću 90 minuta, Menalo, Gojak i Lončar nisu igrali

asd
NK Dinamo je u prvoj utakmici 2. prektola Lige prvaka na Maksimiru pobijedio kiparsku Omoniju s 2:0.

Dinamo nije uspio u prvih 45 minuta slomiti otpor gostiju, no s dva gola u nastavku došao je do sigurne pobjede i mirno čeka revanš za sedam dana.

Vodeći gol postigao je Lovro Majer u 65. minuti, da bi u 81. minuti sjajni hrvatski reprezentativac asistirao Jakiću za konačnih 2:0.

Bh. reprezentativci Amer Gojak i Luka Menalo nisu dobili priliku za igru večeras u sastavu Modrih.

Ferencvaroš je takođe slavio s 2:0 na svom terenu i to protiv litvanskog Žalgirtisa. Strijelci su bili Uzuni u 25. i Nguen u 39. minuti. Uzni je promašio penal u 92. minuti za 3:0.

Eldar Ćivić odigrao je 90 minuta za svoj tim, zamijenjen je tek u nadoknadi. Stjepan Lončar, koji je nedavno stigao iz Rijeke, nije ušao u igru i on će još pričekati na debi za Mađare.

Ranije danas je Cluj slavio s 2:1 na Gibraltaru protiv Lincolna, dok je Sheriff Tiraspol s 1:0 slavio u Armeniji protiv Alaskerta.