Dominantan nastup mladih prvotimaca KK Cazin u Prijedoru

.

U subotu, 25. septembra ove godine u Prijedoru je održan karate Internacionalni 23. ŠODAN KUP 2021, na kojem je nastupilo 350 takmičara u 400 kategorija iz 3 države.

Na turniru su uzeli učešće naši mladi prvotimci iz KK Cazin kojima je ovo bila zadnja provjera pred Državno prvenstvo idućeg vikenda, a gdje su dominantno nastupili kako u svojim tako i u starijim kategorijma te osvojili 17 medalja: 2 zlatne, 9 srebrenih i 6 bronzanih medalja.

Prvo mjesto u katama i zlatne medalje su osvojili: Mujakić Benjamin i Toromanović Emir.

Drugo mjesto u katama i srebrne medalje su osvojili: Alidžanović Dževdana, Mulić Hana, Bajrić Lejla i Dizdarević Ajdin.

Drugo mjesto u borbama i srebrene medalje su osvojili: Mehagić Amil, Rizvić Amar i Ždralić Aldin.

Drugo mjesto u borbama ekipno su osvojili: Kadeti - Sedić Adnan, Ždralić Aldin i Rizvić Amar Djevojčice - Rizvić Lejla, Kapić Ena i Alidžanović Dževdana.

Treće mjesto u katama i bronzanu medalju su osvojili: Sedić Edin, Rizvić Amar, Mehagić Amil

Treće mjesto u borbama i bronzanu medalju su osvojili: Toromanović Emir i Sedić Edin.

Treće mjesto u borbama ekipno su osvojili: Dječaci - Mujakić Benjamin, Sedić Edin, Toromanović Emir i Mehagić Amil.

Treneri u KK Cazin su zadovoljni postignutim rezultatima. “Vidjeli smo da dobro treniramo, ali uvijek može bolje.”- poručili su.

Kao i na svim takmičenjima dosada finansijski dio su podnijeli dijelom roditelji i dijelom klub.

“Zahvaljujemo se roditeljima na podršci klubu kao i cazin.net portalu koji nas uvijek prati i redovno izvještava o našim uspjesima na takmičenjima”, poručili su iz KK Cazin.