Društvene mreže gore: Žestoke uvrede za Francuza, da li se smije vratiti u domovinu?

.
Zamjenjen je nakon prvog poluvremena

Nakon prvog poluvremena Argnetina vodi sa 2:0 portiv Francuske u finalu Svjetskog prvenstva koje se igra u Kataru.

Prvi gol postigao je Leo Messi i to nakon čudnog jedanaesterca koji je dosuđen za Argentince. Di Maria je bio u prodoru, a navodno ga je srušio Dembele.

Messi je preuzeo odgovornost i rutinski savladao golmana Francuske, te je tako doveo svoju reprezentaciju u vodstvo.

Drugi gol za Argentinu postigao je upravo Angel Di Maria i to nakon sjajne akcije koju su napravili njegovi saigrači.

Njemu je ostao onaj lakši dio posla, a to je bilo da matira Llorisa, što je i uradio, te Argentina ima prednost od 2:0.

Ipak zanimljiva stvar desila se u 44. minuti. Tada je Deschamps odlučio da napravi dvije izmjene, a to se ne viđa zaista često.

Nismo navikli da vidimo dvije izmjene u prvom poluvremenu, a posebno ne u finalu nekog velikog takmičenja kao što je Svjetsko prvenstvo.

Izveo je iz igre Deschamps Girouda i Dembelea, a odmah su krenuli komentari Francuza o igri njih dvojice.

I dok svi brane Gioruda kako je trebao ostati u igri svi su žestoko napali Dembelea, te smatraju da je igrao užasno.

"Dembele treba da se stidi ove igre", neki su od komentara navijača, ali i zvaničnih stranica na Twitteru.

Sa druge strane navijači Francuske pisali su salve uvreda za Dembelea, te mu u nekoliko navrata poručili da ne dolazi u Francusku.

Zaista ulog je velik, a Dembele je odigrao užasnu utakmicu, ali teško da je neko zbog toga zaslužio komentare kakve je on dobio nakon prvog poluvremena utakmice protiv Argentine.