Džekin sukob sa Icardijem obilježio prvo poluvrijeme u velikom turskom derbiju

.
Prvo poluvrijeme velikog turskog derbija između Fenerbahčea i Galatasarayja je proteklo u velikoj borbenosti nogometaša oba tima.

Nije bilo nekih velikih prilika u prvom poluvremenu koje je obilovalo grubostima nogometaša oba tima, a glavni sudija meča Arda Kardesler je pokazao samo jedan žuti karton i to nogometašu domaćeg tima Bright Osayi-Samuelu.

Sredinom prvog dijela u fizičkom sukobu su bili i naš Edin Džeko te argentinski napadač Mauro Icardi.

Argentinac je iznervirao Dijamanta nakon čega je uslijedila reakcija našeg napadača koji ga je odgurnuo od sebe.

Pomenutu situaciju pogledajte ovdje.

Inače, što se tiče utakmice, rezultat nakon prvog poluvremena je 0:0 i svi ljubitelji najvažnije sporedne stvari na svijetu očekuju više u drugom dijelu.