Fanaticosi s košarkašima BiH pokrenuli humanitarnu akciju, prodaje se dres Alibegovića

 

Fanaticosi su večeras objavili da na humanitarnu aukciju stavljaju dres Amara Alibegovića s potpisima svih košarkaša koji su dio tima BiH na Eurobasketu.

 

Prihod od prodaje dresa ići će na račun malenog Alija Hamze Hodžića, kojem je novac potreban za liječenje.

 

"Molimo vas da komentari isključivo budu ponude. Svi komentari koji se ne odnose na aukciju biće izbrisani. Posebnu zahvalnost dugujemo našim igračima koji su omogućili da ovaj dres dođe u humanitarne svrhe", poručili su BH Fanaticosi.

 

Početna cijena dresa je 300 eura.

 

Inače, malenom dječaku Hamzi od tri i po godine, dijagnosticiran je disharmoničan razvoj s elementima autizma. Spas za njegov napredak pruža autologna terapija matičnim ćelijama u Turskoj, koja uključuje niz medicinskih procedura i praćenje od strane vrhunskih stručnjaka. Ukupni trošak liječenja iznosi 17.250 eura, što porodica ne može sama da obezbijedi.


 

Foto: BH Fanaticos/Facebook