Fiorentina i Milan podijelili bodove, Begović debitirao u Seriji A

Mllan
Posljednja utakmica današnjeg programa u okviru 25. kola Serije A igrana je na stadionu Artemio Franki, gdje su domaća Fiorentina i Milan remizirali odigravši 1:1.

Susret je protekao u nešto boljoj igri domaćina, koji je imao više loptu u posjedu, ali i više upućenih udaraca prema golu "Rossonerra", dok je Milan prijetio preko kontri i polukontri.

Milan je prvu i jedinu pravu šansu imao u 17. minuti kada je Rebić šutirao glavom, ali Dragovski brani.

Svoj debi u Seriji A imao je i naš reprezentativac Asmir Begović, koji je zamijenio Donarumu u 52. minuti.

Nedugo nakon toga gosti su došli u vodstvo. Rebić je nastavio svoj sjajan golgeterski niz i pogodio za 1:0 u 57. minuti.

Vrijedi istaknuti da je Begović u nekoliko navrata sjajno reagirao i spasio svoj tim poraza.

Ipak, nije mogao ništa u 85. minuti kada je Pulgar sa bijele tačke pogodio za konačnih 1:1.

Milan je na sedmom mjestu sa 36 bodova, dok je Fiorentina 13. sa 29 poena.