Golmanu nije preostalo ništa drugo nego da uhvati loptu: Neymar je izveo najgori penal u karijeri

fsa
Mislio je ispasti šmeker, ali... PSG je sinoć s 3:1 poražen kod Nantesa.

Domaća ekipa već nakon prvih 45 minuta vodila je s 3:0, Neymar je vratio nadu gostima u 46. minuti, ali više od toga PSG nije mogao.

Sredinom drugog dijela utakmice Neymar je imao šansu da unese dodatni nemir u domaću ekipu i vrati neizvijesnost ovoj utakmici, ali nije uspio.

Dosuđen je penal za PSG, Brazilac je uzeo loptu ispred Messija koji je promašio u duelu s Real Madridom u utorak u Ligi prvaka, ali ni on se nije proslavio.

Izveo je najgori penal u karijeri, a golmanu Nantesa nije preostalo ništa drugo nego da mu uhvati živu loptu i spasi svoj klub.

Inače, golman Nantesa Alban Lafont proglašen je i za igrača utakmice, poslije nekoliko sjajnih odbrana kojima je sačuvao prednost i tri boda svom timu.