Hodžić postigao nesvakidašnji pogodak na asistenciju Hajradinovića

hodzic
Nogometaši Kasimpaše i Antalyaspora podijelili su bodove u Istanbulu u okviru 8. kola turske Super lige odigravši neriješeno 1:1, a utakmicu je obilježio i sjajan pogodak bh. reprezentativca Armina Hodžića.

Domaći su vodili još od 8. minute golom Koite, 1:0 je bio i rezultat prvog poluvremena, a u 65. minuti bljesnula su dva bh. reprezentativca Haris Hajradinović i Hodžić.

Hajradinović je sjajno poslao dubinsku loptu, a Hodžić se snašao na nesvakidašnji način pa je u okretu glavom prevario golmana i zatresao mrežu gostiju.

Međutim, Antalyaspor je uspio do kraja meča doći do boda. Prvo je Sari u 72. minuti smanjio na 2:1, a konačnih 2:2 postavio je Sam u 91. minuti.

Hodžiću je ovo bio prvi pogodak u Super ligi u dosad pet odigranih utakmica, dok je Hajradinović upisao drugu asistenciju u osmom meču.

Kasimpaša je na četvrtom mjestu turske Super lige, dok je Antalyaspor pao na 11. poziciju.