Ibrahimović se napokon vratio na teren pa se pohvalio: Ti hodaš, ja letim

..
Legendarni Zlatan Ibrahimović upisao je sinoć svoj povratnički nastup nakon što je zamijenio Ismaela Bennacera u 77. minuti utakmice između Milana i Verone (3:2).

Šveđaninu je to zbog povreda bio tek drugi nastup za Milan ovoj sezoni, a prethodni je imao 12. septembra u pobjedi protiv Lazija kada je svojim pogotkom postavio konačnih 2:0.

Zlatanov ulazak pri rezultatu 2:2 vjerovatno je unio i određenu dozu straha među igrače Verone, što se očitovalo samo minutu kasnije.

Milan je u 78. došao do potpunog preokreta i to tako što je Koray Günter nespretno reagovao i postigao autogol

Ibrahimović je očito bio zadovoljan takvim raspletom i svojim povratkom pa je nakon utakmice na Twitteru objavio fotografiju sebe i defanzivca Verone uz opis: "Ti hodaš, ja letim".

Inače, Milan je pobjedom zasjeo na vrh tabele s 22 boda, jednim više od Napolija, ali i s utakmicom više u odnosu na Napolitance. Na trećem je mjestu Inter.