Ibrahimović uz regionalni hit poručio: "Sve pod kontrolom, tata je tu"

asd
Fudbaleri Milana poraženi su u drugom kolu Lige prvaka od Atletica rezultatom 1:2, golom Suareza iz penala u 97. minuti.

Od 30. minute Milan je igrao s igračem manje nakon isključenja Kessija, a u tom trenutku su imali prednost od 1:0 golom Leaa.

U trenutku kad je Kessie dobio drugi žuti karton, hrvatski reprezentativac Ante Rebić je izgubio kontrolu. Naime, nakon što je njegovog saigrača sudija Čakir poslao u svlačionicu, Rebić ga je napao, počeo mu se unositi u lice, a goru eksalaciju zaustavili su saigrači.

Nakon pomenutih dešavanja Rebić je odmah zamijenjen, a povodom svega oglasio se i Zlatan Ibrahimović koji se oporavlja od povrede.

"Sve pod kontrolom, tata je tu", poručio je Zlatan Rebiću putem Instagram, a sve je ispratio uz hit Nade Topčagić "jutro je".

Čini se da je Zlatan ponovo u svom elementu i da je povreda prošlost. Uskoro ga možemo očekivati na terenima.