Iznenađenja u Premijer ligi: Posušje prejako za Slobodu, Sloga prvi put slavila u gostima

.
Detalj s utakmice u Doboj-Kaknju (Foto: FK Igman)

Nogometaši Igmana dočekali su Slogu Meridian u Doboj-Kaknju, a utakmica je završena rezultatom 0:2.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali jeste grube igre i startova koji su na kraju rezultirali sa dva crvena kartona.

Dimitrije Zajić je doveo goste u vodstvo u 57. minuti, a onda je isti igrač riješio pitanje pobjednika u 66. minuti.

Do kraja utakmice po crveni karton na obje strane. Dario Blagojević je isključen u Igmanu, a Ivan Đorić u Slogi.

Vrijedan gostujući trijumf ostvarila je i ekipa Posušja koja je savladala Slobodu rezultatom 1:0 u Banovićima.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Dario Krišto u 44. minuti nakon kornera kojeg je izveo Arijan Brković.

Sloboda je tako ostala na samo jednom trijumfu i svega pet bodova nakon isto toliko odigranih utakmica, dok je Posušje s osam bodova trenutno na sedmoj poziciji.