JOŠ UVIJEK BEZ POBJEDE: Robert Prosinečki doživio težak poraz od Galatasaraya

prosinecki
Bivši selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine, Rober Prosinečki, još uvijek ne zna za pobjedu na klupi Kayserispora. Njegov tim je u sklopu 20. kola turske Super lige gostovao kod Galatasaraya, a na kraju je ubjedljivo poražen rezultatom 4:1.

Igrala se peta minta na susretu kada je Buyuk doveo u prednost Galatasaray, u 21. minuti je Donk povećao rezultat u korist svoje ekipa, pa je na poluvremenu Galata imala prednost od dva gola razlike.

08000771

Mrežu Kayserispora nastavio je puniti Feghouli koji je u drugom poluvremenu postigao dva gola, dok je jedini pogodak za tim Roberta Prosinečkog postigao bh. fudbaler, Muris Mešanović.

Kayserispor se trenutno nalazi na posljednjem mjestu ligaške tabele, a u sljedećem kolu će igrati sa Antalyasporom na domaćem terenu.