KK Krajina Shotokan Cazin učestvovao na Perfekt Glory kupu

U subotu, 23.06.2018.godine u Sarajevu je održan 1. Perfekt Glory kup u organizaciji karate kluba Perfekt, na kojem je učestvovalo oko 800 takmičara u preko 1000 kategorija.

Sekcija CAZIN karate kluba Krajina Shotokan Cazin je nastupila na ovom takmičenju i u Cazin donijela 3 medalje.

Takmičar Aldin Ždralić je prošao u dva kola i u trećem, nažalost, izgubio i osvojio dvije srebrne medalje, jednu u katama i jednu u borbama, dok je Sedić Adnan u svojim kategorijama imao preko 20 takmičara i  osvojio utješnu medalju za učestvovanje.

Ovom prilikom, čestitamo takmičarima na ostvarenom rezultatu i odličnom završetku polusezone.

"Zahvaljujemo se roditeljima koji su kao i do sada finansirali put, kotizaciju i noćenje takmičarima kao i gospodinu Arminu Topaloviću na gostoprimstvu i čestitamo na perfektnoj organizaciji turnira", naveli su iz KK Shotokan Cazin.