Lakrdija u režiji sudije Musića, Borcu dosuđen nepostojeći penal

232323
U ovim trenucima u toku je prva utakmica 5. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Borca i Sloge Doboj, a trenutni rezultat je 1:0.

Nakon prvih 45 minuta Banjalučani imaju minimalnu prednost do koje su došli na krajnje sporan način.

Igrala se 35. minuta susreta kada je lopta u ruku pogodila jednog gostujućeg igrača van kaznenog prostora, što se jasno vidi na usporenom snimku.

Međutim, to je bilo dovoljno sudiji Admiru Musiću da pokaže na 11 metara, a zanimljivo da se igrači Sloge nisu nikako žalili na tu njegovu odluku.

Udarac Makarića odbranio je golman Trako, ali se lopta uz dosta sreće vratila napadaču Borca koji je potom uspio da pogodi i svoj tim dovede u vodstvo.

Postavlja se pitanje kuda vode ovakve sudijske odluke koje u nemalom broju slučajeva direktno pomažu Borcu.

Foto : Screenshot