Lionel Messi se vratio nogometu i odmah izdominirao (VIDEO)

š

Nakon povrede i skoro mjesec dana pauze na nogometne terene se vratio Argentinac Lionel Messi te je bio strijelac u remiju svog Inter Miamija 2-2 protiv Colorada, u MLS ligi.

Početkom drugog poluvremena u igru je ušao 37-godišnji Messi, a samo deset minuta kasnije je pogodio za tadašnjih 1-1. Pucao je legendarni Argentinac precizno s vrha šesnaesterca te se lopta od okvira gola odbila u mrežu za slavlje domaćih navijača.

Colorado je ranije poveo 1-0 golom Rafaela Navarra iz jedanaesterca u 45. minuti, dok je Inter potpuni preokret kreirao golom Leonarda Alfonsa nakon sat vremena igre. Konačnih 2-2 postavio je Bassett u 88. minuti.

Inter Miami je trenutačno treći na tabeli Istočne konferencije te ima 12 bodova kao i drugoplasirana Philadelphia koja ima dvije utakmice manje. Vodeći je New York RB s 14 bodova.