Ludnica na Anfieldu: Alisson asistirao Salahu za gol, a potom i magija Manea

gol
Publika na Anfieldu bila je razočarana na poluvremenu, ali sada može da uživa.

Liverpool je kao veliki favorit u okršaju 26. kola Premiershipa ugostio Norwich, no gosti su potpuno neočekivano vodili s 1:0 sve do 64. minute.

Rashica je na početku drugog dijela postigao gol nakon što je lopta udarila od Matipa i prevarila Alissona.

U 64. minuti Sadio Mane spektakularnim polumakazicama zabija za 1:1, a samo tri minute kasnije Mohamed Salah donosi Liverpoolu preokret. On je postao tek 10. igrač u 129 godina dugoj historiji Liverpoola koji je zabio 150 golova u Premiershipu.

Egipćanin je na asistenciju golmana Alissona izludio Norwichovog čuvara mreže Gunna, na kraju loptu poslao u mrežu, pa se Liverpool sada ipak nalazi pred pobjedom kojom bi zadržao nadu da može do kraja sezone stići Manchester City i osvojiti titulu.