Neprepoznatljivi Manchester United ispao iz FA Cupa

Posljednji susret jučerašnjeg programa četvrtfinalnih mečeva FA Cupa na stadionu odigrali su Wolverhamtpon Wanderersi i Manchester United. Slavili su domaći sa 2:1.

Najzanimljiviji detalji na meču viđeni su u drugom poluvremenu. Poslije nekoliko propuštenih prilika Wolvesi su do vodstva stigli u 70. minuti kada je pogodio Raul Jimenez poslije lijepog prodora Moutinha.

Šest minuta kasnije odličnu kontru majstorkim golom završio je Jota te tako udvostručio vodstvo domaćina.

U 82. minuti kada je sudija Atkinson isključio Lindelofa, ali je nakon konsultacija s VAR-om promijenio svoju odluku te defanzivcu Crvenih đavola pokazao žuti karton.

Obraz gostiju u petoj minuti sudijske nadoknade spasio je Rashford na asistenciju Shawa.

Ranije su se u polufinale plasirali Watford i Manchester City. Posljednji meč četvrtfinala igra se danas, a sastat će se Milwall i Brighton.