Messi postigao tri gola, ali je jednim potezom pokazao veličinu (VIDEO)

Messi
Svjetski prvak Argentina je poslije pobjede nad Panamom od 2:0, sinoć slavila protiv Curacaoa 7:0 u meču odigranom u Cordobi.

Ove dvije prijateljske utakmice Argentina je odigrala na domaćem terenu kako bi sa navijačima proslavila osvajanje Mundijala. U centru pažnje je ponovo bio Lionel Messi koji je u 20. minuti postigao gol za vodstvo Argentine te svoj 100. gol u nacionalnoj selekciji.

Do 35. minute Messi je postigao još dva gola te zabilježio asistenciju za gol Enza Fernandeza.

Sa tri pogotka protiv Curacaoa pridružio se Cristianu Ronaldu i sada samo njih dvojica imaju više od 100 postignutih golova za svoje reprezentacije.

Messi je mogao stići do četvrtog gola, ali je gospodskim potezom prepustio loptu Angelu Di Mariji kako bi igrač Juventusa postigao gol na ovoj utakmici.