Miloš Gigović prekinuo meč Igman - Velež nakon obračuna na tribinama

.
Nemile scene

Duel 7. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Igmana i Veleža u Konjicu nakratko je prekinut sredinom prvog poluvremena nakon tuče na tribinama.

Sudija Miloš Gigović nakratko je prekinuo meč u Konjicu nakon nemilih scena na tribinama.

Na tribinima je došlo do naguravanja između navijača. Reagovala je policija, koristile su se palice za najratobornije i uhapšeno je nekoliko osoba.

Prekid je trajao nekoliko minuta. Ipak, ubrzo je nastavljena utakmica na kojoj golovi padaju kao na traci i rezultat je 2:2 nakon 30 minuta igre.

Nadamo se svakako da u nastavku utakmice neće biti neimilh scena na tribinama jer je publika mogla itekako uživati u igri oba tima.

Treneri Dženis Ćosić i Dean Klafurič odabrali su ove sastave za današnji meč.

IGMAN:: Hamzić, Oremuš, Drljević, Dupovac, Bešagić, Čubrilo, Mešić, Bojo, Đorić, Bodul, Ramić.

VELEŽ: Hadžikić, Oreč, Zvonić, Hrkać, Domić, Šikalo, Pršeš, Guliashvili, Vehabović, Suljić, Haskić.