Mlada plivačica Iman Avdić i danas osvojila zlatnu medalju na takmičenju u Beogradu

asd
Mlada 14-godišnja Iman Avdić nastavlja ostvarivati dobre rezultate, a danas je osvojila novu zlatnu medalju na mitingu plivača država iz Centralne Evrope koji se održava u Beogradu.

Iman je prvo mjesto osvojila u utrci na 400 metara mješovito gdje je nastupala u konkurenciji djevojčica od 14 do 15 godina.

Naša plivačica je dionicu otplivala u vremenu 5:01.43 te iza sebe ostavila godinu dana starije Timeu Ueroegi iz Mađarske te njenu sunarodnjakinju Kamillu Nemes.

Ovo je samo nastavak dobrih izdanja Iman na ovom takmičenju jer je jučer osvojila zlatnu medalju u disciplini 200 metara mješovito te srebrnu u 400 metara slobodno.

Inače, Iman je na nedavnom Evropskom prvenstvu u Rimu bila najmlađa učesnica, ali je to nije spriječilo da pruži solidna izdanja.