Može li on biti nasljednik Džeke? Mladi reprezentativac BiH igra sezonu života

U sjajnoj je formi

Ermedin Demirović je odigrao sjajan meč u pobjedi St. Gallena nad Servetteom rezultatom 2:1, te je presudio protivniku svog tima postigavši 2 gola.

Stigao je time Demirović do četiri gola u svega pet odigranih utakmice švicarskog prvenstva, a tome je dosad dodao i jednu asistenciju.

U St. Gallenu su njegovim partijama oduševljeni, a Demirović je trenutno na prosjeku od pogotka na svakih 95 minuta, čime je treći napadač švicarskog prvenstva. Bolji prosjek imaju jedino Jean-Pierre Nsame iz Young Boysa, koji pogotke u prosjeku postiže svakih 89 minuta, te Kemal Ademi, napadač Basela, koji je trenutno na prosjeku od pogotka na svake 74 minute.

Demirović igra sve bolje i za očekivati je da u nastavku sezone postane još ubojitiji, pa je jasno da bi uskoro mogao privući i pažnju selektora Roberta Prosinečkog.