Nejmar ponovo provocira: Omiljena pobjeda bila je ona protiv PSG-a!

Nejmar (Neymar) je uputio još jedan nizak udarac u borbi sa Pari Sen Žermenom.

Naime, najskuplji fudbaler svijeta, koji očito ne bira način na koji bi prisilio šefove francuskog prvaka da ga puste da promijeni sredinu, za sportski kanal "Oh My Goal" rekao je da je njegova omiljena utakmica upravo ona koju je u dresu Barcelone odigrao u martu 2017. protiv svog aktuelnog kluba, izbacivši ga iz Lige prvaka!

- Svi smo poludjeli nakon toga. Mislim da je to bio najbolji mogući osjećaj - rekao je 27-godišnji napadač.

Podsjetimo, španski klub je u prvom meču osmine finala 2017. izgubio od PSG-a sa 0:4, ali je u revanšu napravio čudo i razbio ekipu iz Pariza sa 6:1. Nejmar je u 88. i 91. minuti pogodio za 5:1, da bi Serhi Roberto (Sergi) u petoj minuti postigao gol za konačnih 6:1 i prolaz Barcelone.

- Osjećaj koji sam imao nakon šestog gola bio je nevjerovatan - rekao je Nejmar, kojeg je PSG u ljeto te godine kupio za rekordnih 222 miliona eura, prenosi Avaz Sport.

Nagađa se da bi Brazilac sada ponovo mogao krenuti u suprotnom smjeru, put Katalonije.