Neuvjerljiva Roma minimalno slavila protiv talijanskog niželigaša

asd
Fudbaleri Rome su u novoj prijateljskoj utakmici zabilježili još jednu pobjedu.

Nakon trijumfa nad Valdinievoleom i Ternanom, Roma je slavila i protiv Triestine minimalnim rezultatom (1:0).

U prvom dijelu Vučica je imala inicijativu, ali bez nekih većih prilika.

Bh. reprezentativac priliku za igru dobio je od prve minute što je svakako odlična stvar, a kapiten naše reprezentacije je jedinu priliku imao pred kraj poluvremena kada je njegov udarac odbranio protivnički golman.

Početkom drugog poluvremena Jose Mourinho je napravio veliki broj izmjena i tako dao priliku za igru svim igračima osim rezervnom golmanu.

U 49. minuti mladi Poljak Nicola Zalewski je postigao gol vrijedan pobjede u ovom susretu.

Rimljani su ovaj meč počeli u sastavu: Fuzato, Bove, Ibanez, Kumbulla, Mkhitaryan, Lo. Pellegrini, Reynolds, Tripi, Villar, Zaniolo, Džeko.

Još su igrali: Diawara, El Shaarawy, Karsdorp, Mayoral, Perez, Smalling, Zalewski.

U prvom kolu nove sezone Serije A Roma će na svom Olimpicu dočekati ekipu Fiorentine 22. augusta.