Nevjerovatnom Haalandu trebalo samo 185 sekundi za prvi gol u novoj sezoni (VIDEO)

haaland
Samo tri minute bile su potrebne Erlingu Haalandu da postigne svoj prvi gol za Manchester City u novoj sezoni na gostovanju kod Burnleya.

Prošlogodišnji prvak novu sezonu je počeo na gostovanju kod novajlije protiv kojeg je poveo već u 3. minuti utakmice.

Građani su dugo pleli oko gola Burnleya, nakon čega Rodri loptu ubacuje u peterac, a Norvežanin nemilosrdno trese mrežu.

Semafor je pokazivao tačno vrijeme 3:05 kada je Haaland savladao Trafforda i bit će zanimljivo vidjeti na kojoj brojci golova će se zaustaviti ove sezone. U prošloj je zabio njih 36.

Neposredno nakon pogotka City je doživio mali peh nakon što je Kevin De Bruyne morao napustiti teren zbog povrede.

Sve osim pobjede Građana u ovom meču protiv tima kojeg sa klupe predvodi njihov bivši igrac Vincent Kompany bilo bi ravno čudu.