Nezaustavljivi Mbappe i fantastični Messi donijeli PSG-u preokret protiv St. Etiennea

.

Parižani pobijedili sa 3:1

Fudbaleri PSG-a večeras su nakon preokreta na svom terenu pobijedili St. Etienne sa 3:1 u okviru 26. kola francuske Ligue 1.

PSG nije baš najbolje otvorio večerašnji meč na Parku Prinčeva jer su gosti u 16. minuti uspjeli da dođu do prednosti.

Danilo je napravio veliku grešku na vrhu kaznenog prostora kada mu je Bouanga ukrao loptu koji je uspio da savlada Donnarummu za 1:0 i vodstvo St. Etiennea u Parizu.

No, tada je PSG krenuo po preokret i kontrolisao je stvari na terenu. Nakon nekolio propuštenih prilika domaći tim je u 42. minuti uspio da se vrati u meč i poravna rezultat na 1:1.

Messi je sjajno asistirao za Mbappea koji je odlično uspio da pogodi mrežu gostujuće ekipe za poravnanje rezultata.