NK „Krajišnik“ ostvario prvu pobjedu u Drugoj ligi FBiH

sa

Nakon negativnog rezultatskog niza u Drugoj ligi FBiH – grupa Zapad, 11. kolo donijelo je igračima Krajišnika prvu pobjedu u dosadašnjem dijelu takmičenja. Na gradskom stadionu u Velikoj Kladuši gostovala je posljednjeplasirana ekipa na tabeli NK „Elektrobosna“ iz Jajca, a konačan rezultat utakmice glasio je 3:0 za domaću ekipu. Dobar nogometni dan za Krajišnik otvorio je već u 7. minuti Edis Nuhanović. Nije dugo prošlo, a rezultat je već bio povećan na 2:0 i to zahvaljujući Elviru Omeragiću koji pogađa u 14. minuti. To je bio i konačni rezultat prvog poluvremena, dok je u nastavku pečat na pobjedu stavio Adis Šabić za konačnih 3:0 u 51. minuti.

U narednom, 12. kolu Krajišnik će opet biti domaćin kada je na programu lokalni derbi protiv NK „Vitez“ iz Bužima. Utakmica će biti odigrana u subotu, 30. oktobra s početkom u 14:30h.