Nova pobjeda BiH u Kini

Nakon poraza od Kine reprezenentacija BiH se vratila pobjedama na svojoj kineskoj turneji.

Tako su naši košarkaški Zmajevi rezultatom 91:79 savladali ekipu World Vision Sport.

BiH je od samog starta utakmice imala prednost, koja je samo rasla iz četvrtine u četvrtinu, prenosi Sporrsport.

Prvu četvrtinu su naši košarkaši riješili u svoju korist rezultatom 19:17, da bi na veliki odmor otišli sa +5 (44:39).

Nastavili su bh. reprezentativci sa dobrom igrom i u drugom poluvremenu, pa su bez većih problema slavili pobjedu rezultatom 91:79.

Najefikasniji u redovima reprezentacije BiH bili su Gegić i Čampara sa po 17 poena, dok je Kamenjaš dodao 14. Muratović je ubacio 11, Balić devet, a Sejfić osam poena.

Inače, ovo je bila četvrta pobjeda BiH u pet odigranih utakmica na kineskoj turneji.