Pogledajte kako je VAR "rasplakao" Ronalda: Da li je Juventus oštećen protiv Udinesea?

asd
Fudbaleri Juventusa remizirali su danas u gostima protiv Udinesea (2:2) u meču prvog kola Serije A.

Stara dama je odlično igrala u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali prednost od 2:0 golovima Dybale i Cuadrada.

Činilo se da će Juventus slaviti u današnjoj utakmici, ali je Udinese uspio da dođe do remija. Na 1:2 iz penala smanjio je Pereyra, dok je bod domaćoj ekipi donio Deulofeu golom u samom finišu meča.

Međutim, dosta prašine diglo se zbog detalja iz 95. minute kada je Cristiano Ronaldo postigao gol za 3:2.

Činilo se da je Portugalac donio pobjedu svojoj ekipi i to je proslavio dosta "žestoko" jer je skinuo dres, ali onda šok za Ronalda i saigrače.

Sudija je pokazao da se provjerava ovaj gol u VAR sobi, a nakon toga je signalizirao da nema ništa od gola i da je Ronaldo bio u ofsajdu.

Međutim, mnogi smatraju da je Juventus oštećen u ovoj situaciji i da ofsajda nije bilo, a taj pogodak Ronalda možete pogledati OVDJE.