Pogledajte kako su Hrvati u 93. minuti ostali bez pobjede protiv Velsa (VIDEO)

Vatreni
Hrvatska je sinoć u prvoj utakmici nakon osvajanja bronze na Svjetskom prvenstvu doživjela pravi šok pred svojim navijačima remiziravši s Velsom rezultatom 1:1.

Hrvatska je na splitskom Poljudu pred 33.000 navijača u prvom susretu kvalifikacija za Euro dočekala Vels i dominirala je tokom čitavog susreta.

Vatreni su poveli u 28. minuti kada je Andrej Kramarić lijepo pogodio mrežu Dannyja Warda koji je sjajno branio i nekoliko puta spriječio domaću ekipu da ima veće vodstvo.

Portugalski sudija Joao Pinheiro je produžio drugo poluvrijeme tri minute i upravo su u posljednjih 60 sekundi susreta tribine Poljuda zanijemile.

Kada se činilo da će Hrvatska doći do pobjede i osvajanja tri boda, Vels je iz auta u 93. minuti stigao do izjednačenja.

Connor Roberts je ubacio loptu iz auta, Chris Mepham je glavom prebacio na drugu stativu gdje je usamljen ostao Nathan Broadhead i pogodio za 1:1 i veliko slavlje Velšana.

U narednom meču Hrvatska igra protiv Turske u gostima, dok će Vels igrati protiv Latvije na svom terenu.