Pomoćni sudija proslavio izjednačujući pogodak Aston Ville protiv Manchester Uniteda

r
Nogometaši Manchester Uniteda su u 24. kolu Premiershipa pobijedili Aston Villu na gostovanju rezultatom 2:1.

Manchester United je poveo u 17. minuti susreta kada je Rasmus Hojlund donio prednost Crvenim đavolima i postavio rezultat prvog dijela, a domaći su do izjednačenja stigli u 67. minuti preko Douglasa Luiza.

Nakon njegovog gola kamere su zabilježile pomoćnog sudiju Richarda Westa koji se radovao izjednačujućem golu Villansa.

Inače, pobjedu Unitedu je donio Scott McTominay golom u 86. minuti utakmice čime je United ostao šesti sa 41 bodom, šest manje od Tottenhama koji je na mjestu koje vodi u Ligu prvaka.

Foto : Screenshot