Remi mladih Zmajeva u Belgiji

U21 reprezentacija BiH je u okviru kvalifikacija za Euro 2021. remizirala sa domaćinom reprezentacijom Belgije 0:0.

Prvu priliku na utakmicu imao je Zinedin Mustedanagić a  šutirao u 13. minuti sa preko dvadeset metara, ali je golman Belgije zaustavio taj udarac, sedam minuta kasnije isti igrač je pokušao ali je lopta otišla pored gola.
Nakon toga Belgijanci su imali nekoliko prilika, ali nije bilo promjene rezultata.
Posljednju šansu na utakmici imao  je Ermedin Demirović čiji udarac zaustavlja Svilar, pišu Sportske novine. Belgija: Mile Svilar, Sebastiaan Bornauw, Wout Faes, Thibault De Smet, Louis Verstraete (90+1. Dante Vanzeir), Loïs Openda, Francesco Antonucci (80. Jelle Bataille), Francis Amuzu (90+1. Jéremy Doku), Maxime Busi, Daouda Peeters (80. Rocky Bushiri), Alexis Saelemaekers. Selektor: Johan Walem.

Bosna i Hercegovina: Martin Zlomislić, Halid Šabanović, Besim Šerbečić, Ivan Miličević, Zinedin Mustedanagić, Vladan Danilović, Ermedin Demirović (90+1. Nardin Mulahusejnović), Marijan Ćavar (88. Jasmin Čeliković), Nihad Mujakić, Petar Bojo, Amar Ćatić (80. Benjamin Hadžić). Selektor: Vinko Marinović.