Rijeka ubjedljivo poražena, Kolašinac odigrao svih 90 minuta u pobjedi Arsenala

Kolasinac
Naš reprezentativac Sead Kolašinac je odigrao svih 90 minuta u pobjedi Arsenala nad Dundalkom

Hrvatski predstavnik u ovom takmičenju, HNK Rijeka, je visoko poražen na gostovanju u Holandiji, gdje ih je AZ Alkmaar savladao rezultatom 4:1. Golove za domaćina su postigli Koopmeiners, Karlsson i Gudmundsson (2x), dok je za Rijeku pogodio Kulenović, kojem je fenomenalno asistirao naš reprezentativac Darko Todorović.

Naš reprezentativac Sead Kolašinac je odigrao svih 90 minuta u pobjedi Arsenala nad Dundalkom, rezultatom 3:0. Strijelci za Arsenal su bili Nketiah, Willock i Pepe.

Roma je na svom terenu odigrala neriješeno protiv CSKA iz Sofije. Rezultat je na kraju meča glasio 0:0. Naš kapiten Edin Džeko je ušao u 70. minuti meča.

Evo i rezultata svih odigranih mečeva koji su počeli u 21:00h:

Alkmaar 4:1 Rijeka

Arsenal 3:0 Dundalk

Roma 0:0 CSKA Sofija

Benfica 3:0 St.Liege

Cluj 1:1 Young Boys

Granada 0:0 PAOK

Molde 1:0 Rapid