RK Krajina u Cazinu pobijedila Lukavac

Rukometaši RK Krajina Cazin večeras su u Cazinu u okviru 18. kola Prve lige F BiH pobijedili ekipu Lukavca s rezultatom 25:20.

Domaća ekipa je dočekala sebi ravnog protivnika te su se mogli nadigravati, gdje smo vidjeli dosta lijepog i atraktivnog rukometa. Tokom cijelog susreta Krajina je imala blagu rezultatsku prednosti, gdje se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 12:9.

U nastavku još bolja igra Krajine što potvrđuje i rezultat na kraju susreta, koji je iznosio 25:20. Ekipa trenera Dautovića, koji je i u ovom susretu upisao igračke minute, igrala je dobru odbranu što nije bio slučaj u prvom dijelu sezone, a vidjeli smo i dosta više razigranosti u napadima, te na kraju rezultat nije izostao.

Cilja do kraja sezone nema, osim da se skupi dragocjeno iskustvo, gdje ekipa u svaki susret može ulaziti rasterećeno i nadigravati se s protivnicima, što je bio slučaj i večeras.