Ronaldo postigao novi gol, ali večeras je fanove više zadivio majstorskom asistencijom

.
Nogometaši Al Nassra večeras su došli do nove pobjede u Premier ligi Saudijske Arabije, pošto su s 4:1 savladali Al Riyadh.

Naravno, ponovo je utakmicu obilježio Cristiano Ronaldo, a iako je postigao novi gol, ovaj put je fanove više zadivio majstorskom asistencijom.

Prvo je Ronaldo u 33. minuti doveo svoj tim u prednost na asistenciju Sadija Manea, a majstorsku asistenciju imao je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Samo je podigao loptu laganim dodirom te ju je perfektno nabacio na glavu Otavija, koji s desetak metara tako pogađa mrežu gostiju za 2:0.
U nastavku meča je Anderson Talisca povisio na 3:0 na asistenciju Manea, da bi utješni gol za goste za 3:1 postigao Gray u 69. minuti. Konačnih 4:1 je drugim golom na meču postavio Talisca u sudijskoj nadoknadi.

Al Nassr je ostao drugi na tabeli s 37 osvojenih bodova, sedam manje od lidera Al Hilala.