Rukometaši Krajine pretrpjeli novi domaći poraz

Večeras je Rukometni klub Krajina Cazin pretrpio novi domaći poraz, ovog puta od RK Bosna Centrotrans 2 iz Visokog s rezultatom 32:35 (17:18).

Mladi rukometaši su bili najbliže pobjedi u dosadašnjem dijelu sezone, ali neiskustvo je presudilo u korist gostiju. U prvom poluvremenu su parirali fizički dominantnijim gostima, te na odmor otišli s jednim golom zaostatka.

U nastavku puno bolja igra Krajine, gdje su u nekoliko navrata imali prednost od tri gola, ali u finišu utakmice neiskustvo i umor koštali su domaću Krajinu novog poraza.

Najbolji u redovima Krajine bio je Alen Durić sa 14 pogodaka, a pratio ga je Smail Dautović sa 6 upisanih golova. Kod gostiju također sa 14 golova bio je Jamaković Emrah.