Rukometašice Krajine sigurnom pobjedom započele sezonu

U subotu 06.10.2018 OŽRK Krajina Cazin startao je u novu sezonu pobjedom protiv ekipe ŽRK Iskra Stolac gdje je domaćin zabilježio pobjedu s rezultatom 36:28 (18:12).

Uz početničko vodstvo gostujuće lipe u prvih 10-ak minuta, ekipa Krajine je preuzela inicijativu i kontrolu nad mečom te vrlo brzo stigla na sigurno prednost, gdje je prvo poluvrijeme završilo s rezultatom 18:12.

U nastavku slična igra kao iz prvog dijela, a pred kraj susreta priliku su dobile i mlađe igračice što je i utjecalo na konačan rezultat od 36:28.

Najbolje u redovima Krajine s 9 pogodaka bila je Adelisa Dautović, Adna Husičić sa 6, te Puškar Alma s 5 golova.

Kod gošći, Jegdić Mirela postigla je 7, Dizdarević Taiba 6 , te Milanović Darija 5 golova.

U narednom meču ekipa Krajine putuje u Gornji Vakuf.