Rukometašice pobjedom protiv Neretve ostale na vrhu Prve lige F BiH

Omladinski ženski rukometni klub Krajina Cazin u subotu je stigao do nove domaće pobjede gdje su ugostili ekipu ŽRK Neretva te slavili pobjedu od 9 pogodaka razlike, 31:22 (14:15).

Gošće iz Jablanice su bile bolja ekipa u prvom dijelu, gdje su većinom bile u rezultatskoj prednosti, dok domaća Krajina nije uspjela ući u ritam i doći do igre s kojom su u proteklim utakmicama rušile svoje protivnice.

Ipak se ekipa Krajine budi nakon poluvremena, te u nastavku dolaze u rezultatsku prednost koju konstantno povećavaju, da bi na kraju stigle do uvjerljive pobjede 31:22.

Najbolja u redovima Krajine bila je Dautović sa 9 pogodaka, Džana Adilagić 6, Husičić Adna 5, Jasmina Čataković 4, Puškar Alma postigla je 3 gola, dok su po 2 pogotka upisale Hadžić i Kovačević.

S ovom pobjedom Krajina je i dalje na vrhu tabele sa 6 pobjeda i jednom porazom. U narednom kolu slijedi gostovanje u Bugojnu protiv ekipe Iskre.