Sheffield i Ahmedhodhodžić se obrukali sedam dana prije starta prvenstva

.
Generalna proba nije prošla kako je zamišljeno

Užasnu generalku pred početak sezone u Premiershipu imali su fudbaleri Sheffield Uniteda za koje igra naš Anel Ahmedhodžić.

Naime, oni su odigrali pripremnu utakmicu protiv Stuttgarta koji je ostvario pobjedu od 3:0.

Sheffield je bio domaćin na ovom susretu, a Ahmedhodžić je igrao od prve minute i sigurno da ovo nije dobra uvertira za novu sezonu.

Prvi gol viđen je u 9. minuti. Guirassy je pogodio za vodstvo ekipe iz Njemačke, a već to je bio šok za domaće.

Samo pet minuta kasnije bilo je 2:0 za Stuttgart. Isti igrač postigao je svoj drugi gol na ovoj utakmici.

Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao, a navijači Sheffielda nisu mogli biti zadovoljni prikazanim.

Drugo poluvrijeme krenulo je kao i prvo. Guirassy je u 59. minuti postigao svoj, ali i Stuttgartov treći gol na ovoj utakmici.

Sheffield je pokušao barem postići utješni gol do kraja utakmice, ali im ni to nije pošlo za rukom.

Podsjetimo, već narendog vikenda Sheffield počinje sezonu u Premiershipu i to na svom terenu protiv Crystal Palacea.

Jasno je da će im današnji rezultat biti veliko upozorenje za tu utakmicu.